Pradėkime nuo to, jog kompiuterinių žaidimų yra labai daug ir skirtingų. Vieni mokami, kiti – ne. Veiksmo, kūrybiniai, strateginiai, vaidmenų, stalo, sporto, kovos ir kiti žaidimai. Vieni reikalauja įgūdžių, patirties, tam tikrų žinių ar net savybių, kiti tuo tarpu puikiai tinka net ir niekada nežaidusiems.
Kai kurie žaidimui skiria vos valandą per savaitę, kiti gali žaisti valandų valandas. Tačiau, kad ir kaip būtų, net didžiausi skeptikai kartais užsinori išbandyti kažkokį kompiuterinį žaidimą – todėl pateiksime trumpą sąrašą populiariausių žaidimų, kuris puikiai tiks stokojantiems idėjų.
- Minecraft. Tai kūrybinis ir išlikimo žaidimas, kuriame žaidėjai gali kurti nuotykių žemėlapius, statyti pastatus, tyrinėti aplinką ir kovoti su įvairiais priešais.
- Fortnite. Šis žaidimas yra „battle royale” tipo, kuriame žaidėjai kovoja vienas su kitu iki paskutinio gyvo žaidėjo.
- League of Legends. Tai populiarių „MOBA” (multiplayer online battle arena) žanro žaidimas, kuriame komandos kovoja viena prieš kitą, bandydamos sunaikinti priešininkų bazę.
- Counter-Strike:Global Offensive (CS:GO). Tai taktinis šaudyklės žaidimas, kuriame žaidėjai gali prisijungti prie teroristų arba antiteroristų komandos ir vykdyti įvairias misijas.
- Grand Theft Auto V (GTA V). Šis žaidimas yra atviras pasaulis, kuriame žaidėjai gali laisvai keliauti po miestą, vykdyti užduotis, nusikalsti ir atlikti įvairias veiklas.
- Among Us. Tai populiarus žaidimas, kuriame žaidėjai yra kosmoso laivų įgulos nariai, kurie turi atlikti užduotis ir ne tik.
- Casino online. Leidžia žaidėjams mėgautis įvairiais lošimų žaidimais, pavyzdžiui: Ruletė, Pokeris, Keno ir kt.Puikiai tiks mėgstantiems azartą.
Kodėl kompiuteriniai žaidimai tokie mėgstami?
Kompiuteriniai žaidimai – puikus būdas atitrūkti nuo kasdienių rūpesčių, problemų, minčių. Be to, dauguma žaidimų yra kuriami taip, kad žaidėjai išmoktų naujų įgūdžių, tobulintų strategijas ir greitai priimtų sprendimus. Tai puiki mankšta smegenims.
Reikėtų nepamiršti ir to, jog kompiuteriniai žaidimai gali padėti lavinti vaizduotę ir kūrybiškumą. Tai nuotykiai, virtualios kelionės ne tik po skirtingas erdves, bet ir laikotarpius.
Be to, kompiuteriniai žaidimai dažnai naudoja pažangias technologijas ir naujoves, todėl žaidžiant galima išmokti naujų dalykų. Dar yra daugybė priežasčių, dėl kurių verta žaisti kompiuterinius žaidimus, tačiau svarbiausia – tinkamas jų pasirinkimas ir saikas.